Все про Львів!

Головна Афіша Форум Фото Все про Львів Контакти
Заклади харчування
бари, паби, Львів(4)
суші-бари(2)
кав`ярні, кнайпи(12)
ресторації(4)
піцерії(2)
фест фуди(4)
Розваги
нічні клуби(4)
кінотеатри(3)
рок-клуби(4)
джаз-клуби(1)
Арт-клуби(1)
Культура
музеї(4)
галереї(7)
театри(6)
концертні зали(2)
Гостям міста
екскурсійні маршрути(1)
Проживання
Готелі(4)
Хостели(7)
Квартири оренда до 200 грн.(6)
Квартири від 200 до 300 грн.(5)
Квартири оренда від 300 грн. (6)
Асtion
Пейнтобол, страйкбол(1)
Боулінг(1)
Різне(4)
Туризм(2)
Вело(1)
Спорт(2)

+ Додати свою інформацію

Довідка

 (Служби,карти,таксі, розклад потягів, автобусів, міський транспорт, мед. заклади тощо..)

Список інтернет-кафе та WiFi точок

Відпочинок поза Львовом.

( Карпати, замки, міста, лікувальні води, озера.Як доїхати, чим, куди.)

Схема руху маршруток у Львові

Піца на замовлення з доставкою у Львові.


Баннерная реклама

Відпочинок поза Львовом

Львівська область

  • Гірськолижні курорти : Славське, Тисовець.
  • Зелений відпочинок в Карпатах: Урич, Тустань, Східниця, Сколе ,Тухля, Сопіт, Славське, Тисовець.
  • Бальнеологічні курорти : Трускавець, Східниця, Морщин, Великий Любінь, Шкло, Немирів.
  • Міста: Дрогобич, Самбір
  • Замки: Жовківський • Золочівський • Олеський • Підгорецький • Свірзький

Східниця. Зелений туризм, лікування
Багаторічними дослідженнями було встановлено, що мінеральні води Східниці успішно лікують захворювання нирок і печінки, солеві діатези, підвищену і понижену кислотність шлунка, малокрів`я, цукровий діабет та інші хвороби. Розташована в мальовничому куточку Карпат. У селищі гостиниці і приватні садиби, санаторії. Існують навіть 5-ти зіркові готелі. Ціни в праватних садибах помірковані, а комфорт високий.
Сайти про Східницю: www.shidnitca.com
 
Доїзд. Від головного залізничного вокзала у Львові кожну годину від`їзджають автобуси. Проїзд десь 30 грн. Тривалість поїздки 2,5 години. Львів – Східниця  7.10., 13.10., 8.10., 15.00.,  Львів – Трускавец – Борислав – Східниця . 110 км. Східниця – Львів  6.45., 10.10., 10.50., 11.15.,14.30., 16.10., 17.15., 18.30.  Сходница – Борислав– Трускавец – Львів . 110 км

Трускавець. Лікування
Трускавець розташований у мальовничій долині з півночі від передгір`я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря. Нині (2000-ні) 19 санаторіїв і 20 пансіонатів Трускавця можуть одночасно оздоровлювати до 15 тисяч осіб. А фахівці стверджують, що ці курорти розраховані на 340 тисяч осіб щорічно. Для прикладу: в 1990—1995 роках у цьому курортному містечку відпочивало 412—414 тисяч осіб. Нині ж ця цифра зменшилася до 165—180 тисяч. Вартість путівок у санаторії Трускавця різноманітна; скажімо, ціна найдешевшої сягає від 260 гривень, а от найдорожча обійдеться в 2,5 тисячі гривень.
Сайти про Трускавець: www.truskawets.com
 
Доїзд до Трускавця. Від головного залізничного вокзала у Львові кожну годину від`їзджають автобуси. Проїзд десь 20 грн. Тривалість поїздки 1,5 години. Електричка Львів- Трускавець в 13.46 , 16.15,  20.11. Тривалість поїздки 2,5 години. Вартість біля 10 грн.
Урич, Тустань. Зелений туризм, історико культурний
Ряд цінних пам`яток неживої природи розташовано в Сколівському районі. Іторико-геологічне значення мають скелі-останці в селі Уричі. Мальовничу панораму утворюють три скельні групи — Острий Камінь, Камінь та Жолоб. Видовбані печери, криниця, рештки оборонних мурів свідчать про те, що тут могла бути своєрідна твердиня оборонного поселення Тустаня.
Сайти про Тустань: www.tustan.com.ua
 
Доїзд до Тустані. 1) доїхати маршруткою до Східниці і далі пройтись пішки 7 км, або пересісти в Східниці на автобус Східниця - Урич. 2) доїхати електричкою до міста Стрия або Сколе , а відтіля автобусами до села Урич. Розклад автобусів до Урича невідомий. Для цього сідайте на електричку Львів- Лавочне, відправлення о 8:26, 14:00, 17:40 .

Славське. Зелений туризм, гірські лижі.
Славське - чудовий гірськолижний курурот взимку. Літом тут також можно добре погуляти. Постійно працює під`йомник на гору Тростян. Здаються комфортні оселі для туристів.
Сайти про Славське: www.ukarpatah.com.ua/ua/slavsko , www.slavsko.lviv.ua

Доїзд. Доїхати електричкою до Славська, для цього сідайте на електричку Львів- Лавочне, відправлення о 8:26, 14:00, 17:40 зі Львова.

Сколе. Зелений туризм
Місто, розташоване в долині річки Опір в Українських Карпатах, районний центр Львівської області, один з історичних центрів Бойківщини, занесений до Списку історичних населених місць України.
Сайти про Сколе : www.skole.com.ua , www.karpaty.info/ua/uk/lv/sk/skole
Доїзд.

Тухля. Зелений туризм 
  Недалеко від Сколе село Тухля — історичне село в Україні,Село лежить у вузькій долині річки Опіру. У межах села в Опір впадають дві його порівняно великі притоки — Цигла і Головчанка.Тухля тісно пов`язане з життям і творчістю І. Франка. У селі є криниця Івана Франка, пам`ятник письменнику, а також церква, розписана Корнилом Устияновичем. Гірська місцевість навколо села є місцем історичних подій, які описані у творі Івана Франка «Захар Беркут». Висота над рівнем моря 550 метрів, поруч гори
Сайти : www.uk.wikipedia.org/wiki/Тухля ,  www.karpaty-slav.com/tuhlya-zhytlo.html

Доїзд. Електричкою до Тухля,  для цього сідайте на електричку Львів- Лавочне, відправлення о 8:26, 14:00, 17:40 зі Львова.


Розлуч. Зелений туризм
Розлуч - село, одне з найкрасивіших перлин Турківщини, розкинулося В мальовничій долині річки Розлучанки, потоків Студеного та Старого біля витоку другої найбільшої річки України - Дністра. Найого півдні і південному сході красуються в сивій димці вічнозеленігори Чонтеївка, Розлуч (933); Мохначка, Рашковець, ДмитровськийВерх. А з південного заходу на північ йдуть гори Манчів, Плетеників, Суха, Розтічка, Лешкович, Січка, Старий і Таркалівський Верхи, Пасіка і Коханець. На сході відкривається незабутня панорама гір Мленеще і Брещал.

Сайти : www.karpaty.info/ua/uk/lv/tr/rozluch ,  www.castles.com.ua/rozlucz.html

Доїзд. Від головного вокзала  До Розлуча маршруткою Львів-Самбір-Турка (від залізничного вокзалу — щопівгодини).
Електрички  ЛЬВІВ - ЯВОРА  ЛЬВІВ - СЯНКИ  Час відправки:  6:48, 9:12, 11:14, 17:44, 20:41 
Приблизний час їзди 4 год

Самбір. Історія, культура, ахітектура
Самбір- старовинне містечко з середньовічною архітектурою. Батьківщина гетьмана Сагайдачного. У місті знаходиться один з кращих органих залів.
Cайти: www.castles.com.ua/sambir.html ,  www.sambir.lviv.ua
 
Доїзд. З залізничного вокзалу м.Львова прямують маршрутні таксі "Львів-Старий Самбір", "Львів-Турка"(через Старий Самбір). Режим курсування маршрутних таксі з 5:00 до 21:30 кожного дня з періодом 15-20хв.

Дрогобич. Історія, культура, ахітектура
Дрогобич - ще одне старовинне містечко Львівщині, зі своює історією, архітектурою і атмосферою.
Cайти: uk.wikipedia.org/wiki/Дрогобич

Доїзд. Доїхати маршруткою віл головного вокзалу або електричкою до Трускавця і потім від Трускавця маршруткою за 20 хвилин доїхати до Дрогобича.


Піші походи по Карпатам впродовж вихідних. Зелений туризм.

На мою думку досить потрібний матеріал, оскільки, більшість народу має час відвідувати гори лише з вечора п`ятниці до ранку понеділка. Ці маршрути можуть виявитись для декого нецікавими, але для мене краще нецікаво сходити в гори ніж цікаво провести вихідні на канапі. Будемо опиратись на то що стартова точка Львів (хоча деякі маршрути можна робити з Києва)
1. Класика жанру. Маршрут Гребенів - Лопата - Зелемінь - хр. Магури - хр. Магія -Писана криниця - Славськ.
2. Теж такій маршрут що треба пропотітись трохи.Сколе - Парашка - Крушельниця - Урич - Орів - Трускавець. Треба довгій світовий день.
3. Ще один маршрут. Тухля - Магура - Хом - Мислівка
4. Воловець - ВВ - Стій - Вовче

http://www.karpaty.com.ua/?chapter=13&item=258


Жовківський замок. Історія, культура, ахітектура.
Пам`ятка архітектури епохи Ренесансу у місті Жовква Львівської області. Знаходиться на площі Вічевій, 2. Внесений до Державного реєстру національного культурного надбання України .
Побудували замок на замовлення Станіслава Жолкевського в 1594—1606 роках як оборонну споруду у стилі ренесансу. Замок витримував облоги, хоча кілька разів його здобували козаки. Наприкінці XVII століття був улюбленою резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, за якого пережив період найбільшого розквіту. Сучасного вигляду замок набув внаслідок багатьох перебудов та недбалого ставлення протягом XIX-XX століть. Нині замок реконструюють, проте для огляду відкрите внутрішнє подвір`я та музей.
Сайти: www.castles.com.ua/zhovkva.html , www.uk.wikipedia.org/wiki/Жовківський_замок , www.thisisukraine.org

Доїзд. Жовква розташована за 25 км на північ від Львова на розвилці автошляхів на Польщу (Львів - Рава-Руська - Варшава) та Прибалтику (Львів - Ковель - Брест). Поряд з автотрасою проходить залізниця Львів - Рава Руська - Варшава. Дістатися в Жовкву найпростіше маршрутками зі Львова, які курсують майже кожні 15 хв. Або рейсовим автобусом "Львів-Рава-Руська".


Золочівський замок. Історія, культура, ахітектура.
Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Замок було зведено на кошти Якуба Собєського (батько короля Речі Посполитої Яна III Собеського) у 1634 році, як оборонну фортецю. за проектом невідомого італійського архітектора

Збудований в Золочеві на початку 17 століття за проектом невідомого італійського архітектора на місці старого дерев`яного замку, який оточували потужні земляні вали, обкладені каменем, з бастіонами на кутах та pови з водою. У дворі замку є два палаци. Більший з них має назву Великого палацу, а навпроти виїзної вежі знаходиться Китайський палац. Цікавим також замок є тим що тут була перша система каналізації, яка збереглася до наших днів.

Виїзна вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять ренесансний ансамбль.
Вхід в замок - 5 грн. Вхід до Музею східних культур - 4 грн.

Сайти: www.lvivgallery.org  www.ukrainaincognita.com

Доїзд. Львівська обл., Золочівський р-н, м. Золочів, вул. Замкова, 3.
Зі Львова до Золочева зручно доїхати маршрутними таксі з вул. Личаківської (неподалік від кінцевої зупинки трамваю №2) або електричками від Головного вокзалу чи станції "Підзамче".


Олеський замок. Історія, культура, ахітектура.
Уперше Олеський замок згадується в історичних джерелах 1327 р., коли він перейшов у володіння Юрія — сина мазовецького князя Тройдена і руської княжни Марії (дочки Юрія І), запрошеного боярами на галицько-волинський князівський престол після згасання роду Романовичів. Ця дата дозволяє припустити, що замок побудований одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича — Андрієм або Левом.
Олеський замок є, можливо, найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни. Зараз це – філіал Львівської Галереї Мистецтв, де експонуються зразки декоративного та ужиткового середньовічного мистецтва.
Сайти: www.lvivgallery.org ,  www.uk.wikipedia.org/wiki/Олеський_замок


Доїзд. З автостанції, що на вул. Б Хмельницького (біля кола) ходять маршрутки на Броди. Вони всі йдуть через Олесько, є такі що по при сам замок, є такі, що пол трасі, звідтам до замку йти хвилин 5 не більше. Замок є відкритим для відвідувачів. Вхід - 2 грн., правда фото і відео знимкування у приміщенні є платне фото - 20 грн., відео - 30 грн., коло замку у вихідні можна придбати купу сувенірів по нормальних цінах.


Підгорецький замок. Історія, культура, ахітектура.
Підгірці – це невеличке село на півночі Львівської області. Однак, незважаючи на те, що воно має маленькі розміри, саме тут знаходяться пам`ятки архітектури, відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Більше того, можна з впевненістю сказати, що Підгорецький замок бачила значна частина жителів колишнього Радянського Союзу. Адже саме тут знімали деякі сцени „Трьох мушкетерів” з Михайлом Боярським у головній ролі.Поруч з палацом зберігся унікальний старовинний парк в „італійському” стилі, що належить до пам`яток державного значення. Інших парків такого стилю в нашій країні майже не залишилось.
Сайти: http://20minut.ua/news/

Доїзд. Знаходиться недалкео від Олеського замку.
Автобусом в напрямку Бродів. Дешевший, але довший варіант добирання – їхати зі Львова приміським потягом в напрямку Бродів до станції Ожидів, а звідти ще з десяток кілометрів автобусом.
 


Свірзький замок. Історія, культура, ахітектура.
Свірзький замок розташований на мальовничому пагорбі, оточеному з трьох боків широким ставом. Документальних даних про час його заснування немає. На думку дослідників, він міг бути зведений ще в XV ст. Дата "1530", зафіксована над порталом головного входу, засвідчує, очевидно, проведення його перебудови родиною шляхтичів Свірзьких, якій в той час належав замок. У період польсько-козацьких воєн укріплення в 1648 р. поруйнували козацькі загони. З другої половини XVII ст. замок переходить у власність каштеляна галицького, графа Олександра Центнера, який вирішив перебудувати його в укріплену резиденцію.  Замок добре збережений. Зберігся оригінальний інтер`єр. Відкритий для туристів. Яскравий зразок поєднання оборонної та житлової функцій

Сайти: www.thisisukraine.org

Доїзд. Львівська обл., Перемишлянський р-н, с. Свірж
Найзручніше - зі Львова з автостанції №5 (вул. Зелена) маршрутками, що їдуть на Перемишляни через Свірж (періодичність кожні 30-60 хв.).

Музичні фестивалі Західної України 2013 рік

Карпатський ПрОТЯГ 2013 6 травня

Флюгери Львова 2013 9-12 травня

Черемош-фест 2013 11-12 травня

Stare Misto 2013 8-9 червня

Зашків 2013. 16-17 червня

Рурисько 2013. 6-7 липня

АртПоле 2013. 10-14 липня

Тарас Бульба 2013.12-14 липня

Підкамінь 2012. 19-21 липня

Fort.Missia 2013. 19-21 липня

Франко Фест 2013. 26-28 липня

Ту Стань 2013. 2-4 серпня

Бандерштат 2013 3-4 серпня

Підкамінь 2012. 19-21 липня

Захід 2013. 16-18 серпня

Республіка 13-15 вересня


 

Прогноз погоди у Львові » Україна

 

Курси валют


 

 

 

 


Львів, Львов, Lwow, афіша у Львові, анонс подій, кіно, театр, концерти, фестивалі, бізнес-справочник, підприємства Львова, новини Львова,бізнес справочник, кав`ярні Львова, фести

 Львов, Львов, Lwow, афиша во Львове, анонс событий, кино, театр, концерты, фестивали, бизнес-справочник, предприятия Львова, новости Львова, бизнес справочник, кофейни Львова, фесты